Новина вiд 30 Жовтня 2019 року

Змінюються умови тарифікації

Відвідуйте Особистий кабінет щомісяця.

 З 1 листопада зміняться  умови тарифікації. Раніше діяла система умовного кредитування. Це означало, якщо користувач не оплатив послуги інтернет до 1 числа наступного місяця, то інтернет не блокувався, а працював за умови, що протягом перших чисел місяця користувач сплатить за послугу. Але з часом користувачі не оплачували послуги інтернет. Вважаючи, що якщо інтернет працює, то не потрібно платити. Це призвело до тотальних неплатежів з боку користувачів.

Також частина користувачів не вважала за потрібне оплачувати послуги на початку місяця, тому що були підключені для прикладу 14 числа. І вважають, що у них оплачено до 14 числа наступного місяця. Але забувають той факт, що при підключенні у них було взято абонплату, з 14 по 30 число, таким чином Перша сплата була лише за пів місяця. Кожна наступна оплата повинна бути проведена до 1 числа.

У зв’язку з цими обставинами провайдер вирішив встановити єдиний для ВСІХ без винятку розрахунковий період з 1 (0:00) числа по 31 (23:59) число. Хто не оплатив послуги до 28 числа, 1-го числа о 0:02 хвилини буде відключено інтернет.

Для платників які оплачують через Приватбанк термінали самообслуговування (по платіжному коду), Приват 24 , кошти надходять на особистий рахунок через 25-30 хвилин.

Приклад 1: якщо 1 числа відключений інтернет абонент оплачує о 10 годині ранку в касі банку, а інтернет все рівно не працює, це означає що кошти надійдуть на особистий рахунок тільки 2 числа з 08 до 10 години.

Приклад 2: Зверніть увагу під час новорічних і травневих свят. Якщо 28 число у п’ятницю і оплачений інтернет, то кошти надійдуть тільки 3-4 числа на перший банківський день після вихідного. Тому відповідно інтернет буде відключено з 1 по 4 число. Телефонувати не потрібно і повідомляти про сплату, а чекати наступного ранку 8 години, або оплачувати до 25 числа.

Якщо необхідно терміново оплатити інтернет: є можливість поповнення через платіжну систему EasyPay. Ви можете оплатити інтернет і одразу кошти надійдуть на особистий рахунок.

Якщо абонент сплачуе 5-10 числа, то варто оплатити 1 раз подвійну абонплату, щоб був завжди оплачений місяць наперед.

Якщо немає змоги оплатити послуги інтернет Ви можете взяти послугу “Відкладений платіж”.

Умови послуги  “Відкладений платіж:

–  Платіж може оформити тільки абонент самостійно через Особистий кабінет.

–  Платіж можливо активувати 1 раз в місяць терміном на 5 днів.

– Вартість послуги 5 грн.

Наприклад: якщо абонент оформив кредит 1 числа, то інтернет працюватиме до 5 числа. В такому випадку щомісячну абонплату плюс кредит потрібно буде оплатити до 5 числа (наприклад  89+5 або 109+5 грн).